Kancelaria

Kancelaria Prawnicza BSZ LEGAL to nie tylko miejsce, gdzie zapewniamy profesjonalną obsługę prawna, ale także centrum doskonałości na najwyższym europejskim poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, w tym doktora hab. prawa, radców prawnych oraz prawników którzy są gotowi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom prawno-biznesowym. Współpracujemy również z adwokatami oraz biegłymi sądowymi.

Co nas wyróżnia? Nasze strategiczne podejście, które koncentruje się na potrzebach Klienta. Dążymy do zapewnienia płynności działań oraz odpowiedniej realizacji kolejnych etapów, aby osiągnąć najlepsze rezultaty dla naszych Klientów.

Działamy na terenie całej Polski, jednak szczególnie bliskie są nam miasta Toruń i Warszawa. Nasza obecność w tych regionach umożliwia nam szybką i skuteczną reakcję na potrzeby klientów z różnych branż i sektorów gospodarki.

Współpracujemy z najlepszymi w swoich dziedzinach! Dołączając do grona naszych klientów, masz dostęp do specjalistów z różnych branż prawnych i podatkowych, sprawnych kancelarii notarialnych, biegłych rewidentów oraz cenionych profesorów uniwersyteckich. Dzięki temu możemy zagwarantować kompleksową i wysokojakościową obsługę prawną, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza kancelaria to nie tylko miejsce, gdzie dostaniesz wsparcie prawników o ugruntowanej renomie. To również centrum, w którym innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów prawnych idzie w parze z tradycją i rzetelnością. Każdego dnia podejmujemy się wyzwań, szukając nowatorskich rozwiązań, które przynoszą korzyść naszym klientom.

Kancelaria Prawnicza BSZLEGAL Radca Prawny Karol Sadowski

Siedziba
ul. Konopnickiej 27/1 87-100, Toruń
NIP: 744 159 54 05

ZESPÓŁ PRAWNIKÓW BSZLEGAL

Tomasz Brzezicki, Karol Sadowski,
Małgorzata Rynkowska, Marta Gabryszewska – radcy prawni

Nasze motto

Nomquam periculum sine periculo vincitur – Niebezpieczeństwo nigdy nie zostanie pokonane bez ryzyka
Kancelaria Prawnicza BSZ LEGAL