Partnerzy

dr hab. Tomasz Brzezicki
dr hab. Tomasz BrzezickiRadca Prawny, wspólnik założyciel Kancelarii
Doktor nauk prawnych (pracownik naukowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu), posiada doświadczenie w obsłudze organów jednostek samorządu terytorialnego (w latach 2001-2014 członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Toruniu), a także w obsłudze procesu inwestycyjnego i sprawach administracyjnych w postępowaniu przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu prawa i postępowania administracyjnego, a także podatków i opłat lokalnych.
Karol Sadowski
Karol SadowskiRadca Prawny, wspólnik założyciel Kancelarii
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uczestnik Studiów europejskich przy Centrum Studiów Europejskich im. J. Monneta. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Posiada ugruntowaną wiedzę i bogate doświadczenie w tworzeniu podmiotów gospodarczych i obsłudze prawnej przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Reprezentant w licznych procesach sądowych. Specjalista z dziedziny prawa cywilnego i gospodarczego, a także prawa pracy, postępowania administracyjnego i windykacji należności, w tym egzekucji komorniczej. Członek organów spółek kapitałowych oraz rady nadzorczej spółki gminnej.
We wcześniejszych latach wyczynowy sportowiec – triathlonista, w tym wielokrotny uczestnik zawodów z medalowymi osiągnięciami na zawodach rangi MP i PP.

Nasz Zespół

Małgorzata Rynkowska
Małgorzata RynkowskaRadca prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu
Marta Gabryszewska
Marta GabryszewskaRadca prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu
Jowita Podgórska
Jowita PodgórskaPrawnik
Patrycja Samorowska
Patrycja SamorowskaPrawnik
Sprawdź!

Sprawdź jak możemy pomóc Tobie i Twojej organizacji

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji działań prawnych, wykorzystując nowoczesne i skuteczne metody.
Sprawdź!